Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON oferuje Państwu kursy zawodowe, dzięki którym możliwe jest zdobycie uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego. Posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie i zatrudniamy wykwalifikowanych instruktorów. Ściśle współpracujemy z UDT Warszawa oraz z innymi oddziałami na terenie Polski. Wybierając nasze zajęcia, mogą być Państwo pewni, że będą one przeprowadzone kompleksowo, fachowo i zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi.

Prowadzone przez nas kursy UDT skierowane są do każdego zainteresowanego otrzymaniem uprawnień nadawanych przez tę instytucję. Dotyczą one między innymi obsługi urządzeń takich jak podesty ruchome, żurawie, ładowarki teleskopowe, suwnice, a także wielu innych urządzeń stosowanych w szczególności w pracach budowlanych, transporcie bliskim, pracach montażowych.

Nasze szkolenia UDT uwzględniają wszystkie aktualne wymagania Urzędu, są bogate w wiedzę teoretyczną oraz w ćwiczenia praktyczne, co powoduje, że kompleksowo przygotowują one swoich uczestników do przystąpienia do egzaminu kończącego naukę. Każdemu z uczestników naszych zajęć zapewniamy fachowe wsparcie naszych instruktorów z szerokim doświadczeniem zawodowym, a także dostęp do materiałów dydaktycznych. Egzamin ten odbywa się przed komisją, a jego pozytywne zaliczenie nadaje uprawnienia UDT, co poświadczone jest wystawieniem odpowiedniego zaświadczenia.

Organizujemy zajęcia w dwóch formach – otwartej, czyli skierowanej do każdego zainteresowanego – wówczas prosimy o wybranie dogodnego terminu z harmonogramu i zapisanie się na zajęcia, a także w formie zamkniętej – jest ona skierowana specjalnie do grup, w tym także firm, które chcą przeszkolić swoich pracowników. Wówczas jesteśmy w stanie dojechać do Państwa na terenie całej Polski w dogodnym terminie.

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnego harmonogramu prowadzonych zajęć w ODK ERGON, a także w razie jakichkolwiek dodatkowych zapytań zachęcamy do skontaktowania się z nami e-mailowo lub telefonicznie. Nasi pracownicy przekażą Państwu dokładne informacje dotyczące oferty szkoleniowej.