Zapraszamy Państwa do naszego ośrodka ERGON na kurs na HDS – jest to kurs przeznaczony dla tych, którzy chcą uzyskać uprawnienia potrzebne do obsługi hydraulicznych dźwigów samochodowych. Naszym naczelnym celem jest zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby prezentowana u nas oferta edukacyjna mogła spełnić wszystkie Państwa oczekiwania – zarówno te pod względem jakości, jak i przystępnych cen.

Hydrauliczne dźwigi samochodowe to żurawie przenośne, które są montowane na naczepach samochodowych i są one wykorzystywane powszechnie w pracach wyładunkowych i załadunkowych. Są one wykorzystywane w transporcie materiałów budowlanych, surowców różnego rodzaju, innych maszyn. Posiadanie uprawnień do obsługi tego rodzaju sprzętu pozwala na łatwiejsze znalezienie zatrudnienia i jest przyszłościową lokatą we własną karierę.

Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy otrzymują także niezbędne materiały dydaktyczne.

Program zajęć uwzględnia następujące zagadnienia:

  • rodzaje hydraulicznych dźwigów samochodowych i ich budowa
  • główne zalecenia na temat eksploatacji sprzętu
  • czynności niezbędne do wykonania przez operatora przed rozpoczęciem pracy, w trakcie pracy i po jej zakończeniu
  • wiadomości o dozorze technicznym
  • BHP w trakcie obsługi urządzeń

Dodatkowo także kładziemy nacisk na przeszkolenie praktyczne. Po zakończonych zajęciach uczestnicy przystępują do egzaminu, którego zaliczenie nadaje uprawnienia HDS – pozwalają one na ubieganie się o pracę na stanowisku operatora tego typu urządzeń.

Do zapisania się na zajęcia należy posiadać:

  • ukończone 18 lat
  • przynajmniej podstawowe wykształcenie
  • brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku potwierdzony przez uprawnionego lekarza

W naszym ośrodku zapewniamy również przystępne cen przeszkolenia. Jeżeli interesuje Państwa zapisanie się na kurs HDS, cena wyszczególniona jest na naszej stronie internetowej. W przypadku większych grup jesteśmy w stanie zapewnić dodatkowe rabaty.

Zapraszamy serdecznie na przeszkolenie HDS – Warszawa i cała Polska!