Prawidłowe przeszkolenie pracowników jest kluczowe dla uzyskania optymalnych efektów pracy – w tych zakładach, w których pracownicy są właściwie wykwalifikowani, można realizować je jeszcze bardziej wydajnie oraz konkurencyjnie. W Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON zapewniamy Państwu pełne wsparcie w realizacji szkoleń dla pracowników, zawsze w przystępnych cenach. Ceny dostosowujemy zawsze indywidualnie do zleconych nam czynności szkoleniowych, w tym dla zamkniętych grup z atrakcyjnymi rabatami.Przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na inwestycje w kadry, niemniej ponosi to za sobą także koszty, które w przypadku większych grup mogą być spore. W takich przypadkach klienci, którzy nie mogą pozwolić sobie na opłacenie przeszkolenia pracowników całościowo, mogą skorzystać także z dodatkowych form finansowania.

Kapitał ludzki – Fundusze Europejskie
Dotacje dla przedsiębiorców są mogą być przeznaczone także na sfinansowanie szkoleń dla pracowników. W tym celu należy zapoznać się z pomocą oferowaną przez Program Operacyjny Kapitał Ludzki. W jego ramach można uzyskać większość kwoty przeznaczonej na przeszkolenie pracowników.

Dofinansowania gminne
Niektóre gminy oferują pracodawcom działającym na ich terenie dofinansowania na kształcenie pracowników, w tym szczególnie pracowników młodocianych.

Urzędy Pracy
Osoby bezrobotne chcące znaleźć zatrudnienie lub otworzyć własną działalność mogą uzyskać dofinasowanie ze środków Funduszu Pracy, dzięki którym można skorzystać z kursów oraz egzaminów umożliwiających uzyskanie uprawnień zawodowych bez wysokich kosztów.

Kredyty
Dla tych przedsiębiorców, którzy nie mogą uzyskać dofinansowań, ale potrzebują przeszkolić pracowników, dostępne są również kredyty. Oferują je banki i firmy pozabankowe. Na atrakcyjnych warunkach można uzyskać wsparcie finansowe potrzebne dla inwestowania w kapitał ludzki firmy.

Rabaty
W Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGO jesteśmy elastyczni, dlatego dostosowujemy koszty związane ze szkoleniami do potrzeb naszych klientów. Zapewniamy przy tym atrakcyjne rabaty, dlatego wybierając naszą ofertę, nie muszą Państwo wydawać sporej sumy na przeszkolenie.