Konserwacja podnośnika koszowego wymaga posiadania zaświadczenia kwalifikacyjnego wydanego przez UDTZdobycie uprawnień UDT do konserwacji podnośników koszowych to podstawa dla wszystkich, którzy chcą stawiać pierwsze kroki w zawodzie. Zaliczony egzamin to jednak dopiero początek: aby stać się dobrze opłacanym konserwatorem, który może wybierać spośród dostępnych na rynku pracy ofert, trzeba posiadać dużą wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. W naszym ośrodku szkoleniowym oferujemy więcej niż tylko przygotowanie do egzaminu UDT. Dbamy o to, by nasi kursanci byli przygotowani także do pracy w zawodzie konserwatora i zaraz po ukończeniu szkolenia mogli skutecznie szukać pracy. Stawiamy na ciekawe, angażujące formy przekazywania wiedzy i dostęp do bazy sprzętowej, który umożliwia praktyczną naukę zawodu.

Uprawnienia UDT do konserwacji zwyżek

Podnośnik koszowy jest jednym z urządzeń, które zgodnie z przepisami, są objęte dozorem technicznym. W praktyce oznacza to między innymi, że wykonywanie napraw i przeglądów technicznych jest możliwe tylko pod warunkiem, że posiada się stosowne uprawnienia. Taki dokument jest wydawany przez Urząd Dozoru Technicznego na 5 lat, a podstawą do jego otrzymania jest zaliczony egzamin teoretyczny i praktyczny.

Kurs dla konserwatorów podnośników koszowych – przygotowanie do egzaminu

Program naszego szkolenia został ułożony tak, by odpowiadał zakresowi zagadnień wymaganych na egzaminie państwowym. Kursanci zdobywają wiedzę teoretyczną na temat przepisów, zasad BHP, obowiązków konserwatora podczas wykonywania zadań. W trakcie zajęć praktycznych nasi instruktorzy uczą diagnozowania i naprawiania popularnych usterek, a także wykonywania okresowych przeglądów technicznych. Aby ułatwić uczestnikom przygotowanie się do egzaminu, oferujemy dostęp do platformy szkoleniowej, na której – oprócz filmików instruktażowych i innych materiałów – zamieszczone są także testy z przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi.

Dysponujemy własnymi salami wykładowymi oraz zapleczem technicznym, które umożliwiają nam realizację zajęć teoretycznych i praktycznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów, organizujemy także zajęcia teoretyczne w wersji online. Webinary są prowadzone na żywo przez naszych instruktorów, a kursanci mają możliwość dyskusji i zadawania pytań. Szkolenia online są dostępne dla osób z całej Polski, niezależnie od lokalizacji.

Szkolenie dla konserwatorów zwyżek – szczegóły

Kurs stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy chcą od podstaw zdobywać wiedzę na temat konserwacji podestów ruchomych. Osoby początkujące znajdą na naszych szkoleniach całą wiedzę niezbędną, by zaliczyć egzamin państwowy i rozpocząć pracę w zawodzie. Jesteśmy jednocześnie elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego umożliwiamy udział w kursie także osobom, które posiadają już wiedzę w tym zakresie. Czas trwania kursu w poszczególnych grupach może być zróżnicowany, zależnie od potrzeb uczestników – od 38 do 96 godzin. W cenę szkolenia są wliczone wykłady, zajęcia praktyczne oraz podejście do egzaminu UDT.

W zajęciach mogą brać udział osoby, które są pełnoletnie, mają co najmniej wykształcenie podstawowe oraz stan zdrowia pozwalający na pracę w zawodzie (na potrzeby szkolenia wystarczy podpisane oświadczenie uczestnika).

Szkolenia są organizowane regularnie, w naszej siedzibie w Warszawie oraz w oddziałach lokalnych. Aktualne informacje o cenach, terminach oraz miejscu znajdą Państwo na naszej stronie do zakupu szkoleń: https://platformaedukacji.pl/. Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją szkolenia dla większej liczby pracowników, prosimy o kontakt bezpośredni – telefoniczny lub mailowy.

Podnośniki koszowe, wykorzystywane w budownictwie, remontach, przemyśle, to urządzenia transportu bliskiego