Oferujemy kurs ADR stanowiskowy dla pracowników nadający uprawnienia ADR. W naszym ośrodku mogą Państwo skorzystać z profesjonalnych zajęć i pod okiem doświadczonych instruktorów i wykładowców zapoznać się z tematyką obejmującą kurs.

Prowadzony przez nas kurs stanowiskowy dla pracowników jest przeznaczony dla osób zajmujących inne stanowiska niż kierowca, ale uczestniczących także w procesie transportowym materiałów niebezpiecznych. Zgodnie z przepisami prawa Umowy europejskiej ADR kurs tego rodzaju jest niezbędny dla osób szukających zatrudnienia w firmach zajmujących się przewozem drogowym towarów zaklasyfikowanych jako niebezpieczne, w tym dla takich stanowisk jak:

  • magazynier, nadawca i odbiorca, załadowca
  • pracownik biurowy
  • kierowca przewożący materiały niebezpieczne bez wymaganego zaświadczenia, na przykład na wyłączeniach
  • operator cysterny, kontenera-cysterny
  • ochroniarz w firmie zajmującej się transportem materiałów niebezpiecznych

Kurs ADR stanowiskowy dla pracowników obejmuje tematykę związaną z regulacjami prawnymi oraz praktycznymi umiejętnościami, które są niezbędne do prawidłowego zabezpieczania, pakowania, oznaczania materiałów niebezpiecznych i przesyłek je zawierających. Kurs dzieli się na część ogólną szeroko wprowadzającą w temat ADR oraz materiałów niebezpiecznych, a także na część specjalistyczną dopasowaną do potrzeb kursantów i specyfiki zajmowanych stanowisk. Jesteśmy w stanie przygotować szkolenie specjalnie dla Państwa, by uwzględniał on potrzeby przedsiębiorstwa w naszej siedzibie lub innym wyznaczonym miejscu.

Aby rozpocząć kurs, trzeba spełnić następujące wymagania:

  • ukończenie 18 lat

Kurs dla pracowników nie jest zakończony egzaminem państwowym jak w przypadku innych kursów tego rodzaju. Zakończenie kursu nadaje potrzebne uprawnienia do pracy z materiałami niebezpiecznymi na wyżej wymienionych stanowiskach.

Zachęcamy do skorzystania z kursów w naszym ośrodku – gwarantujemy profesjonalne przeszkolenie w atrakcyjnych cenach i indywidualne podejście do każdego klienta!