doradca ADR Warszawa zdjęcie

W naszym Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON mogą zapisać się Państwo na profesjonalny kurs doradcy ADR lub skorzystać z naszych usług doradczych. Doświadczony doradca ADR (doradca DGSA) będzie mógł pomóc Państwu w przypadkach, w których zastosowanie znajdują przepisy Ustawy o przewozie towarów niebezpiecznych oraz umowy europejskiej ADR.

Zgodnie z przepisami przedsiębiorca, który prowadzi drogowe usługi przewozowe towarów niebezpiecznych, załadunek, rozładunek i inne prace, zobowiązany jest do otwarcia stanowiska takiego jak doradca ADR (inaczej doradca DGSA). Przedsiębiorca ma obowiązek opłacić kurs doradcy pracownikowi lub przyjąć albo rozpocząć współpracę z pracownikiem posiadającym niezbędne uprawnienia DGSA.

Nasz doradca ADR zapewnia Państwu kompleksową obsługę doradczą dotyczącą:

  • transportu towarów niebezpiecznych
  • klasyfikacji towarów niebezpiecznych
  • określania wymagań DGSA związanych z pracami z towarami niebezpiecznymi – przewozem, załadunkiem, rozładunkiem, napełnianiem i innymi
  • przygotowywania dokumentacji – sprawozdań rocznych, powypadkowych, ocen zgodności realizacji przewozu z przepisami
  • organizacji zajęć takich jak kurs DGSA dla pracowników

Dla firm chcących zatrudnić pracownika na stanowisku doradca DGSA przygotowaliśmy ofertę szkoleniową. Dzięki niej pracownik może uzyskać niezbędne uprawnienia do pracy na stanowisku doradca DGSA (doradca ADR).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ramach ADR – współpracujemy z ekspertami w tej dziedzinie i zapewniamy naszym klientom pełną obsługę szkoleniową i doradczą od lat. Posiadamy wszystkie niezbędne kwalifikacje, które uprawniają nas do prowadzenia doradztwa dotyczącego ADR oraz usług szkoleniowych. Zawsze służymy fachowymi poradami i wsparciem. Szkolenia organizujemy dla klientów w naszej siedzibie lub w dowolnie wybranym miejscu dla grup – jesteśmy w stanie dopasować specjalnie szkolenie pod kątem rozszerzonej tematyki do Państwa potrzeb.

Zapraszamy na kurs DGSA lub do skorzystania z naszych usług doradczych!