Firma ERGON zaprasza zainteresowane osoby na szkolenia nadające uprawnienia na maszyny budowlane. Dzięki naszej firmie ty i twoi pracownicy dowiecie się w jaki sposób bezpiecznie operować maszynami takimi jak koparki, walce bądź rusztowania.  

operator walca podczas pracy

Kto może wziąć udział w szkoleniu? 

Niezależnie od tego które szkolenie na maszyny interesuje kandydata musi on spełnić w każdym wypadku te same podstawowe warunki. Nasza firma oferuje szkolenia dla osób na każdym poziomie doświadczenia. Każdego, kto jest zainteresowany nabyciem nowych umiejętności przydatnych w pracy zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. 

Aby wziąć udział w jednym z kursów na maszyny budowlane w firmie ERGON należy spełnić jedynie kilka podstawowych wymagań: 

  • Ukończone 18 lat. 
  • Wykształcenie przynajmniej podstawowe. 
  • Brak przeciwwskazań lekarskich do operowania maszyną, na którą jest kurs. 

Uprawnienia do operowania maszynami budowlanymi są świetnym wyborem dla osób zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji zawodowych. Operator koparki czy ładowarki to aktualnie zawody deficytowe na polskim rynku pracy, dlatego też osoby posiadające odpowiednie uprawnienia mogą liczyć na satysfakcjonujące zarobki. Dodatkowo, jak widać, kurs na maszyny budowlane może ukończyć praktycznie każdy. Dlatego też warto rozważyć udział w szkoleniu, jeśli ktoś poszukuje możliwości rozwoju swoich zdolności zawodowych. 

Ważność uprawnień 

robotnicy na rusztowaniu

Zarówno koparki, walce i rusztowania posiadają bezterminowe uprawnienia. Znaczy to, że zaświadczenie uprawniające do pracy w zawodzie montera bądź operatora maszyny nie musi być odnawiane co kilka lat. 

Forma kursu 

Niezależnie od rodzaju szkolenia wszystkie szkolenia organizowane przez firmę ERGON mają taką samą formę. Składają się z trzech części – teoretycznej, praktycznej oraz końcowego egzaminu, którego zaliczenie zapewnia kursantom pożądane przez nich uprawnienia. 

Część teoretyczna Część praktyczna Egzamin końcowy 
W części teoretycznej kursanci mają możliwość poznać wszystkie informacje dotyczące bezpiecznej eksploatacji i konserwacji wybranego przez nich urządzenia. Ta część szkolenia ma formę wykładów, na których szkoleniowcy przekazują kursantom wszystkie informacje potrzebne do pracy operatora bądź konserwatora. W części praktycznej kursanci mają okazję przećwiczyć umiejętności nabyta w części teoretycznej. Pod okiem naszej kadry szkoleniowej uczestnicy kursu mogą w spokojny i bezpieczny sposób przećwiczyć wszystkie umiejętności związane z obsługą wybranej przez siebie maszyny. Egzamin tak jak szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.   Część teoretyczna ma formę egzaminu pisemnego.  Kursanci odpowiadają na szereg pytań zamkniętych i otwartych mających na celu sprawdzić ich wiedzę dotyczącą bezpiecznej obsługi maszyn budowlanych.  Część praktyczna polega na wykonaniu przed komisją egzaminacyjną czynności związanych z instalacją, eksploatacją oraz konserwacją maszyn budowlanych.   Zaliczenie obu części egzaminu zapewnia świadczenia kwalifikacyjne, pozwalające na pracę w zawodzie operatora bądź konserwatora. 

Cena kursu na operatora maszyn budowlanych 

Nasza firma oferuje dwa rodzaje szkoleń — otwarte oraz zamknięte.  

urządzenie załadowcze

Szkolenia otwarte organizowane są regularnie. Każdy, kto jest chętny poszerzyć swoje kompetencje zawodowe i spełnia podstawowe warunki, może wziąć w nich udział. Terminy szkoleń razem z cenami znaleźć można na naszej stronie internetowej. Kalendarz szkoleń organizowanych przez naszą firmę regularnie jest aktualizowany, zachęcamy więc do śledzenia informacji umieszczanych na naszej stronie.  

Dla indywidualnych klientów chętnych zapewnić swoim pracownikom szkolenie poszerzające ich kompetencje zawodowe nasza firma oferuje kursy zamknięte. Ceny takich szkoleń ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Ich cena zależy od wielu czynników, takich jak ilość kursantów, ich poziom doświadczenia, czas czy miejsce szkolenia. Osoby poszukujące szkoleń dla swoich pracowników zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami. Dodatkowo klienci chętni podjąć z firmą ERGON dłuższą współpracę w zakresie szkoleń dla swoich pracowników mogą liczyć na preferencyjne stawki.  

Wszystkie szkolenia firmy ERGON odbywają się domyślnie w naszym centrum szkoleniowym w Warszawie bądź jednym z oddziałów firmy, znajdujących się na terenie całego kraju. Dodatkowo w

przypadku szkoleń zamkniętych nasi szkoleniowcy mogą dojechać do indywidualnych klientów, żeby przeprowadzić szkolenie w ich firmie.  

Szkoleniowcy firmy ERGON dopełnią wszelkich starań, żeby Ty i Twoi pracownicy nauczyli się bezpiecznie operować maszynami budowlanymi. Nasza firma może pochwalić się bardzo wysokim odsetkiem zdanych egzaminów na pozwolenia. Dodatkowo jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę dopasowaną do każdego klienta. Osoby chętne nabyć nowe kompetencje zawodowe lub przeszkolić swoich pracowników, zachęcamy do kontaktu z nasza firmą. 

Na skróty:

  • Kurs na operatora żurawi pokładowych 
  • Układnice magazynowe szkolenie – obsługa i konserwacja
  • Sygnalista hakowy – kompleksowe szkolenie UDT
  • Kurs wysokościowy
  • Techniki dostępu linowego – szkolenia