Znalezienie pracy bez odpowiedniego wykształcenia nieraz jest wymagające. Dlatego wiele osób bezrobotnych lub szukających dla siebie pomysłu na dobrze płatne prace, wybiera dodatkowe kursy zawodowe, które pozwalają na zdobycie nowych kompetencji w nieraz całkowicie innych od dotychczasowych strefach.

Wykwalifikowani pracownicy są dla firmy największym bogactwem, jednak często znalezienie osób z odpowiednim przeszkoleniem w trakcie rekrutacji jest dość trudne. Dlatego też jednocześnie wiele firm decyduje się na wysyłanie swoich pracowników na szkolenia, co jest także dobrą inwestycją w rozwój przedsiębiorstwa, które może wtedy poszerzyć swoją działalność, skuteczniej rywalizować z konkurencją i osiągać lepsze zyski.

Profesjonalne wsparcie dla firm
W Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON oferujemy Państwu szeroki wybór kursów zawodowych, które pozwalają na szybkie uzyskanie niezbędnej wierzy, umiejętności oraz uprawnień, które wymagane są na wielu stanowiskach pracy, na przykład dla kierowców, diagnostów czy operatorów maszyn. Nasze kursy bazują zawsze na aktualnych przepisach prawa i wymaganiach w stosunku do pracowników, dlatego są po ich zakończeniu oraz pozytywnym zdaniu egzaminu uzyskanie zatrudnienia będzie jeszcze łatwiejsze.

Zarówno dla firm, jak i dla osób szukających dla siebie zatrudnienia podnoszenie kwalifikacji jest kluczowe. Ciągle zmieniające się wymagania rynku pracy oraz gospodarki, a przy tym również rosnąca konkurencja powodują, że szkolenia zyskują na wartości. W Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego ciągle poszerzamy naszą ofertę i stale dbamy o jej wysoką jakość.

Zapewniamy jednocześnie przystępne ceny usług szkoleniowych jednocześnie dla klientów indywidualnych, nieskierowanych przez pracodawców, jak i dla grup zamkniętych, w przypadku których dodatkowo gwarantujemy zachęcające rabaty, dlatego usługi wyceniamy wtedy zawsze indywidualnie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług szkoleniowych, jesteśmy zawsz do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania informacji na temat interesujących Państwa kursów.

Na skróty:

  • Baza wiedzy
  • Formy finansowania kursów zawodowych
  • Organizacja szkoleń zamkniętych
  • Obowiązek wyznaczenia doradcy DGSA
  • Umiejętności operatora urządzeń UNO