Uzyskanie odpowiednich uprawnień do wykonywania pracy na stanowisku operatora maszyn wymaga uczestnictwa w szkoleniach, a następnie podejścia do egzaminu. W naszym Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON zapewniamy profesjonalne wsparcie w tej dziedzinie dla różnych zawodów. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych zgłaszających się na kursy samodzielnie, jak i dla grup zamkniętych.

Czym są szkolenia zamknięte?
Szkolenia zamknięte, które określane są także jako in-house czy in-company są organizowane jako odpowiedź na potrzeby przedsiębiorstw, które chcą w dogodnych terminach przeszkolić pracowników. Dzięki nim przedsiębiorca może we wskazanym miejscu, na przykład w swojej siedzibie czy też w innej przestrzeni, na przykład podczas wyjazdu służbowego.

Dodatkowo atutem szkoleń zamkniętych jest możliwość przeprowadzenia ich z dedykowanym programem, który jest dostosowany merytorycznie do potrzeb zleceniodawcy oraz uczestników, w tym specyfiki zajmowanych przez nich stanowisk pracy. Dodatkowo przy przygotowywaniu programu istnieje możliwość dopracowania go tak, aby odpowiadał budżetowi firmy zamawiającej usługę.

Szkolenia zamknięte z dojazdem do klienta w ODK ERGON
W Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON zajmujemy się organizowaniem szkoleń zamkniętych w pełnym zakresie, w tym między innymi szkoleń zawodowych, UDT, G1, G2, G3, szkoleń TDT, ADR oraz dodatkowo szkoleń BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy. Wszystkie z nich możemy zorganizować dla naszych klientów także jako zamknięte i indywidualnie dostosowane do przedłożonych nam wymogów.

Dojeżdżamy do naszych klientów na terenie całej Polski w celu organizacji szkoleń zamkniętych. Jesteśmy firma elastyczną, która kładzie nacisk na zadowolenie klientów – dlatego jesteśmy w stanie dojechać do Państwa w dowolnie wskazanym terminie i praktycznie w każde miejsce w kraju, aby przeprowadzić profesjonalne przeszkolenie.

Gdy chcą Państwo zorganizować je dla swoich pracowników, jesteśmy w stanie zaadaptować je indywidualnie do Państwa wymagań. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania indywidualnej wyceny obsługi.

Na skróty:

  • Formy finansowania kursów zawodowych
  • Podnoszenie kwalifikacji pracowników
  • Obowiązek wyznaczenia doradcy DGSA
  • Umiejętności operatora urządzeń UNO
  • Procedury bezpieczeństwa przy napełnianiu i opróżnianiu zbiorników paliw