Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON specjalizuje się w organizacji profesjonalnych szkoleń już od ponad 15 lat. Zapewniamy wsparcie w dziedzinie BHP, PPOŻ, UDT, IP, także prowadzimy kursy na uprawienia ADR oraz innego typu szkolenia przeznaczone dla pracowników firm różnych branż. Jesteśmy częścią Zakładu Doradztwa Bezpieczeństwa Pracy ERGON oferującego od 20 lat usługi doradcze i nadzorcze w BHP.

Koncentrujemy się głównie na organizowaniu szkoleń oraz egzaminów dla osób chcących pracować na stanowiskach takich jak: operator sprzętu transportu bliskiego, pracownik dozorujący i eksploatujący urządzenia sieci energetycznej, diagnosta samochodowy, kierowca ADR i doradca ds. bezpieczeństwa – doradca ADR (doradca DGSA) i wielu innych. W naszej gamie usług znajduje się szeroki wybór szkoleń UDT pozwalających na zdobycie stosownych uprawnień UDT. Prowadzimy także szkolenia obowiązkowe w zakresie BHP i PPOŻ.

Organizujemy kursy na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe, podesty ruchome i HDS, w tym zwyżki i podnośniki koszowe, dźwigi towarowe i budowlane, wyciągarki, suwnice sterowane, szkolenia hakowego. Dla osób chcących odbyć kurs ADR także przygotowaliśmy zachęcającą ofertę. W naszym ośrodku można odbyć kurs ADR jako osoba chcąca uzyskać uprawnienia ADR lub w celu przedłużenia posiadanych uprawnień.

Cechuje nas fachowość, efektywność i rzetelność, czego potwierdzeniem jest wielu naszych zadowolonych klientów – aż 98% z nich zarekomendowałoby nas innym. Jednocześnie ciągle się rozwijamy, zdobywamy nowych współpracowników, rozszerzamy kadrę i podwyższamy własne kwalifikacje. Przede wszystkim organizujemy kursy na terenie województwa mazowieckiego, niemniej możemy także prowadzić je na życzenie klienta w dowolnym mieście Polski.

Jako Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON jesteśmy zarejestrowani w ewidencji szkół i placówek niepublicznych m.st. Warszawy pod nr ew. 699/K/95r. w charakterze niepublicznej placówki oświatowej realizującej działalność szkoleniową.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami!
ODK ERGON