konserwator podczas pracy

Dokumentacja techniczna  

Jak powszechnie wiadomo, wszystkie urządzenia transportu bliskiego wymagają starannego przygotowania odpowiedniej dokumentacji oraz konserwacji zgodnych z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego. Nasza firma pełni kompleksowe świadczenia wymagane przez UDT.  

Jakie usługi świadczymy w zakresie wymagań UDT? 

Oferujemy przede wszystkim:

 • wsparcie specjalistów posiadających uprawnienia konserwatorskie; 
 • odtworzenie pełnej dokumentacji technicznej do wszystkich urządzeń UDT; 
 • przeprowadzenie badań technicznych; 
 • współpracę z UDT. 

Urządzenia podlegające pod UDT 

Następujące urządzenia podlegają nadzorowi technicznemu: 

 • urządzenia ciśnieniowe;  
 • urządzenia bezciśnieniowe; 
 • urządzenia do odzyskiwania par paliwa; 
 • urządzenia transportu bliskiego. 

Jak wygląda proces przygotowania maszyny do odbioru UDT? 

 1. Dostarczenie pojazdu. 
 2. Naprawa oraz przegląd techniczny.  
 3. Dokumentacja i dozór UDT. 

Sprzedaż urządzeń  

W naszej ofercie znajduje się również sprzedaż sprzętów hydrauliki siłowej (w tym żurawi załadunkowych). Maszyny, które oferujemy posiadają certyfikowaną dokumentację techniczną. Sprzedajemy maszyny nowe, używane, konserwowane, jak też po renowacji, wykonanej przez naszych specjalistów.  

serwisant trzymający klucz

Co oferujemy w zakresie żurawi załadunkowych? 

 • montaż zarówno nowych, jak też używanych żurawi; 
 • przekładkę żurawia na inne podwozia; 
 • staranne przygotowanie ramy pod żurawia; 
 • wytworzenie konstrukcji nóg podporowych; 
 • dobranie i sprzedaż odpowiedniego żurawia. 

Serwis i montaż maszyn hydrauliki siłowej 

Zajmujemy się naprawą awarii hydraulicznych i dokonujemy okresowych przeglądów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, serwisantów oraz inżynierów hydrauliki. Zajmujemy się serwisowaniem sprzętu siłowego i hydraulicznego. Wszelkie prace, jakie wykonujemy są poddawane kontroli jakości. Lata doświadczeń w branży sprawiły, że zawsze masz pewność, iż usługa wykonywana jest na najwyższym poziomie. 

Co oferujemy w zakresie serwisu urządzeń hydrauliki siłowej? 

 • wykonujemy kompleksową diagnostykę i remonty żurawi HDS; 
 • modernizujemy siłowniki hydrauliczne; 
 • zajmujemy się naprawą podnośników koszowych i nożycowych oraz hakowców;  
 • dbamy o kompleksowy serwis wyżej wymienionych urządzeń. 

Co nas wyróżnia? 

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, posiadającym doskonale wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Jako regionalni fachowcy w branży, stale staramy się ponosić jakość świadczonych przez nas usług. Staramy się stale ulepszać nasz serwis, aby dopasować się do oczekiwań klienta.  

Kompleksowa obsługa 

Współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego pozwala nam na zapewnienie szerokiej oferty usług. Począwszy od diagnostyki, przez sporządzenie pełnej dokumentacji i usługi serwisowe, aż po odpowiedni dozór UDT. 

Bezpieczeństwo 

pracownicy w warsztacie

Posiadamy obycie w pracy ze sprzętem technicznym, który niekiedy poprzez rozprzestrzenienie się materiałów wybuchowych czy wyzwolenie energii kinetycznej może powodować zagrożenie. Z niezwykłą dokładnością podchodzimy zatem do kwestii bezpieczeństwa. Gwarantujemy, iż obsługa zostanie przeprowadzona w sposób niezagrażający pod żadnym względem przyszłym użytkownikom. 

Wypracowane metody 

Lata, które poświęciliśmy na zdobywanie oraz doskonalenie doświadczenia w branży, bez wątpienia umożliwiły nam na wypracowanie nowoczesnych metod naprawy hydrauliki siłowej. To sprawia, że nie ma takiej usterki, jakiej nie zdołamy naprawić. 

Wykwalifikowana kadra pracowników 

Nasza placówka już od początków istnienia stara się podchodzić do swej pracy z sumiennością oraz pasją. W zespole posiadamy wielu specjalistów: inżynierów, spawaczy, elektryków, konstruktorów. Dbamy o to, aby samochody opuszczające nasz zakład już na pierwszy rzut oka reprezentowały jak najwyższy poziom. Korzystając z naszych usług, masz stuprocentową pewność, iż poradzimy sobie z nawet najmniejszą usterką, przywracając maszynę do stanu zdatności użytkowej. 
 

Zapraszamy do współpracy! 

Pytania i odpowiedzi

Jakie usługi i świadczenia oferujecie?

Współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego pozwala nam na zapewnienie szerokiej oferty usług. Począwszy od diagnostyki, przez sporządzenie pełnej dokumentacji i usługi serwisowe, aż po odpowiedni dozór UDT. 

Co należy zgłosić do nadzoru UDT?

Nadzorowi technicznemu UDT podlegają m.in. urządzenia ciśnieniowe, urządzenia bezciśnieniowe, urządzenia do odzyskiwania par paliwa oraz urządzenia transportu bliskiego. 

Jakie usługi świadczycie najczęściej?

Zajmujemy się przede wszystkim dozorem technicznym, serwisowaniem oraz konserwowaniem.